Kredyt Hipoteczny

Krok po kroku

Kredyt krok po kroku

Kredyt krok po kroku

Z

Zajmuję się pełną obsługą procesu kredytowego, towarzyszę na każdym etapie tego procesu

Z

Zapewniam pomoc i wsparcie, tłumaczę zawiłości, stwarzam atmosferę komfortu i poczucie zaopiekowania

Z

Gwarantuję oszczędność czasu z uwagi na to, że mam do dyspozycji oferty większości banków, które mają w swojej ofercie kredyty hipoteczne, co wyklucza konieczność spotkania się z kilkoma doradcami z różnych banków

Z

Zapewniam możliwość negocjacji ofert cenowych, jak również negocjacji warunków do uzyskania kredytu narzucanych często przez bank

Z

W sytuacjach skomplikowanych formalnie zapewniam pomoc i wsparcie jeszcze przed rozpoczęciem procesu kredytowego, pomagam się do niego przygotować, żeby nie utknąć na kolejnych jego etapach

7 kroków do spełnienia marzeń

Zobacz jak w szczegółach będzie wyglądać współpraca ze mną w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego.

Pierwszy kontakt

1 - Pierwszy kontakt

Tu Państwo kontaktują się ze mną, omawiamy zasady dalszej współpracy.

W zależności od formy, jaką Państwo wybierzecie, pierwsze informacje możemy przekazać sobie telefonicznie, mailowo lub umówić się na spotkanie osobiste lub online – dla mnie wszystkie te formy są jak najbardziej w porządku, tu daję Państwu możliwość wyboru.

Spotkanie

2 - Spotkanie

Jeśli zdecydujecie się Państwo na spotkanie osobiste – możemy spotkać się w moim biurze lub bezpośrednio u Państwa. W czasach, w których każdy jest zabiegany jest oczywiście możliwość abym to ja do Państwa dojechała.

Na spotkaniu wymieniamy się informacjami o charakterystyce transakcji, którą chcą Państwo sfinansować, poznaję Państwa sytuację finansową, dokonuję oceny zdolności kredytowej  oraz proponuję rozwiązania indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb i sytuacji, bo przecież każdy klient i każda transakcja, choć z pozoru podobne, różnią się od siebie niuansami.

Oferta

3 - Oferta

Na podstawie zgromadzonych danych przygotowuję dla Państwa ofertę kredytową obejmującą konkretne banki i dokładne warunki cenowe, jakie dostaniecie Państwo wnioskując o kredyt w danym czasie.

Oferta jest spersonalizowana, uwzględnia dokładnie to, na czym Państwu zależało, a co wybrzmiało podczas naszych dotychczasowych rozmów.

Ofertę dostajecie w formie papierowej, jest czas na zapoznanie się z nią oraz na jej przedyskutowanie ze mną, ja też zawsze staram się ją jak najpełniej opisać, żeby wszystko było jasne i żeby mogli Państwo w oparciu o jak największą ilość danych podjąć decyzję o złożeniu wniosków kredytowych.

Oferta

4 - Wnioski Kredytowe

Jeśli przeszliśmy wspólnie wszystkie etapy i są Państwo zdecydowani na formalne rozpoczęcie procesu starania się o kredyt – spotykamy się żeby przygotować druki wniosków kredytowych.

Ja przygotowuję dla Państwa wnioski do banków, które Państwo wybrali – niezależnie od ilości banków spotykamy się raz i wypełniamy dokumenty, później już na mojej głowie jest, żeby dokumenty trafiły do poszczególnych instytucji; jest to niewątpliwie duża oszczędność czasu i stresu.

Tam, gdzie jest to możliwe, dostają Państwo ode mnie dane konkretnej osoby po stronie banku odpowiedzialnej za proces kredytowy – dzięki znajomości rynku mogę zagwarantować Państwu, że Państwa sprawa trafia nie do przypadkowej osoby, ale do świetnego specjalisty, który zostanie do Państwa dyspozycji również po zakończeniu procesu.

Na każdym etapie analizy jestem na bieżąco z Państwa sprawą, pozostając osobą odpowiedzialną za kontakt z bankiem, analitykiem, za organizację dodatkowych dokumentów czy dostarczanie informacji, o które może zapytać zespół analiz.
Po uprzednim uwierzytelnieniu do moich zadań należy również kontakt z deweloperem i organizacja potrzebnych w procesie kredytowym dokumentów, w których posiadaniu Państwo często nie jesteście.

Decyzja

5 - Decyzja

Moment, na który czeka każdy kredytobiorca – proces kredytowy zwieńcza się decyzją pozytywną lub kilkoma decyzjami, jeśli zdecydowali się Państwo na złożenie kilku wniosków.

Na tym etapie omawiamy warunki przyznanych kredytów, przechodząc często przez niuanse staramy się wybrać najlepszą dla Państwa ofertę – w końcu to kredyt, z którym w założeniu spędzą Państwo kolejnych kilka lub kilkanaście lat, ważne więc żeby był idealnie dobrany i uwzględniał wszystko, na czym Państwu najbardziej zależy.

Umowa

6 - Umowa

Jeśli mają Państwo podjętą decyzję co do wyboru banku, to w zależności od banku albo Ja umawiam Państwu elektronicznie termin podpisania umowy kredytowej, albo przekazuję taką informację do banku i wyznaczona do tego osoba bezpośrednio się z Państwem kontaktuje i umawia na spotkanie.

Ja zawsze bezpośrednio przed umową staram się z Państwem jeszcze spotkać osobiście lub umówić na dłuższą rozmowę telefoniczną, żeby przygotować Państwa do podpisania umowy i tym samym ograniczyć stres związany z tym ważnym wydarzeniem.

Jeśli czują Państwo, że moja obecność na spotkaniu w banku przy podpisywaniu umowy może pomóc – proszę śmiało mówić, mogę się na nim pojawić i wesprzeć chociażby obecnością.

uruchomienie

7 - Uruchomienie

Zwykle uruchomienie kredytu jest ostatnim formalnym etapem procesu, ale na nim moja rola się nie kończy – oprócz tego, że oczywiście pomogę w spełnianiu warunków do tego uruchomienia, to już po nim pozostanę do Państwa dyspozycji. W końcu na uruchomieniu kredyt się nie kończy.

Pracuję w taki sposób, aby moi klienci mieli pewność, że niezależnie od tego, czy jesteśmy w trakcie, czy też po zakończeniu procesu, że mogą się do mnie zgłosić z pytaniami czy wątpliwościami, które mogą się pojawić również w trakcie płynącego już okresu kredytowania.

Większość moich klientów pochodzi z polecenia, mam więc świadomość, że dobrze wykonywana praca, pomoc i zaangażowanie przynoszą efekty nie tylko w postaci zadowolonych klientów, ale przede wszystkim świadomych kredytobiorców, którzy wiedzą czego się spodziewać i są w stanie podejmować przemyślane decyzje, rzutujące na kolejne lata ich życia.